Nowy cennik dostępny będzie od stycznia 2020.

 

ODMIANA ZAPRAWA CENA BRUTTO

za 100 kg

NORMA WYSIEWU kg/ha
Jęczmień jary EUNOVA
Jęczmień jary KUCYK
Jęczmień jary BASIC
Jęczmień jary SOLDO
Jęczmień jary ETOILE
Jęczmień jary KWS VERMONT
Jęczmień jary RUNNER
Owies jary MONSUN
Owies jary KOZAK
Owies jary ROMULUS
Owies jary BINGO
Pszenżyto jare MAZUR
Pszenżyto jare SOPOT
Pszenica jara TELIMENA
Pszenica jara TYBALT
Pszenica jara QUINTUS
Groch TARCHALSKA
Groch BATUTA

Na życzenie w opakowaniu BB 500kg – cena bez zmian     Odbiór własny -50 zł/t  lub -5zł/JS                     Oferta może ulec zmianie, dostępności odmian każdorazowo należy potwierdzać.
Cennik obowiązuje od … do odwołania. Nasiona zaprawiane z dodatkiem nawozu donasiennego.
Zamówienia pod numerem 77 4174800 lub mailowo
[email protected]

Cennik w PDF

W naszym cenniku znajdziesz aktualne ceny materiału siewnego. Aktualizujemy je co roku, uwzględniając panującą sytuację na rynku. Stale poszerzamy naszą ofertę, mając na uwadze fakt, że polscy rolnicy coraz chętniej wybierają kwalifikowany materiał siewny, rezygnując z dostaw nasion z niepewnych źródeł.

Oferowane przez nas nasiona zaprawiane są dodatkowo nawozem donasiennym, który poprawia wschody i rozwój początkowy siewek. Dzięki temu kwalifikowany materiał siewny staje się o wiele bardziej opłacalny dla rolników.

Pamiętaj, że wpływ na ceny materiału siewnego kwalifikowanego ma szereg czynników, m.in. wypadkowa kosztów surowca, czy klęski suszy w danym roku. Jednak w MILDE wspieramy polskich rolników od 1998 roku. Na bieżąco aktualizujemy:

ceny pszenżyta,
ceny łubinu,
czy ceny jęczmienia.

Jako sprawdzona i zaufana firma gwarantujemy, że nasz kwalifikowany materiał siewny jest najlepszej jakości – nie ma w nim obcych nasion ani innych zanieczyszczeń. Po przybyciu transportu do Twojego gospodarstwa otrzymujesz nasiona gotowe do siewu.